Видове дермаролери

Видове Дермаролери
Как да изберете най-подходящия, измежду всички видове Дермаролери?
Желаете да купите Дермаролер, но не знаете кой точно да изберете ? С тази статия ще се опитаме колкото се може по-подробно да Ви помогнем да вземете правилното решение. Тук ще опишем различните видове Дермаролери, за кои части от тялото се използват и в какви условия (домашна или професионална употреба).
Избирането и купуването на правилния Дермаролер за микроиглена терапия или т.нар. микронидълинг е само половината път към красива и сияйна кожа. Много е важно да се избере Дермаролер с такива характеристики, които идеално да отговарят на Вашия тип кожа.
Препоръки, според дължината на иглите:
Трябва правилно да изберете дължината на иглите. Не е нужно много да го мислите – колкото по-дълги са иглите, толкова по-видим ще бъде ефектът. Но, ако сте нови и неопитни и досега не сте правили микронидълинг, Ви препоръчваме да започнете с най-малкия размер от следните описани диапазони:
Видове Дермаролери за домашна употреба
За лице – 0,3-0,5мм
За тяло – 0,5-1,5мм
За глава – 0,5-1мм
При купероза и тънка кожа – 0,3-0,5мм
Видове Дермаролери за професионална употреба в козметични салони (извършва се от специалист)
За лице – 0,5-1мм
За тяло – 1-2,5мм
За глава – 1-1,5мм
При купероза и тънка кожа – 0,3-0,5мм
Видове Дермаролери, в зависимост от областта, която ще се третира
Универсални Дермаролери – подходящи са както за лице, така и за тяло. С тях могат да се обработват бръчки около устата, да се третират белези и да се придаде нов реновиран изглед на кожата. За очите се препоръчват Дермаролери, които са тесни и имат по 2-3 реда микроигли. За тялото е най-добре да използвате по-широки Дермаролери, които да могат да третират по-големи области (например барабан – 4см, с 410 микроигли)
Видове Дермаролери, според броя на микроиглите
Стандартните Дермаролери обикновено имат 192 микроигли. На места се записват направо с 200.
Други пък имат 540 микроигли, което им позволява да направят повече перфорации в кожата.
Видове Дермаролери, според материала, от който са изработени микроиглите
Микроиглите на Дермаролера могат да бъдат изработени от медицинска сплав или титан. Някои дори имат златно покритие, което допълнително предпазва от корозия.
Дермаролерите, чиито микроигли са със стоманено покритие обикновено са по-евтини, но вследствие от употребата им, иглите постепено започват да се затъпяват и изкривяват, така че е необходимо по-често да се сменят.
Дермаролерите, чиито микроигли са направени от титан са много по-здрави и поради тази причина и много по-дълготрайни.
Тези със златно покритие също са издържливи, а освен това са и противоалергични.
Важно е да изберете правилните препарати и консумативи при употребата на Дермаролер.
Надяваме се поне малко да сме Ви помогнали и насочили към правилния избор. При нас можете да закупите различни видове Дермаролери, както за домашна, така и за професионална употреба на изгодни цени. Предлагаме още консумативи и ампули. Необходимо е само да се обадите и да поръчате. Желаем Ви приятно пазаруване!
Коментари
Все още няма коментар.